درباره ی فروشگاه اینترنتی قهوه کافی بیست

فروشگاه آنلاین قهوه و تجهیزات

سرای قهوه رویال مجموعه ایست تخصصی و حرفه ای در زمینه ارائه انواع قهوه و لوازم و تجهیزات و دستگاه‌‌‌های خانگی حرفه ای به مشتریان خانگی و قهوه فروشی ها,کافی شاپ‌ها , رستوران‌ها و … سرای قهوه رویال در مدت زمان فعالیت خود توانسته‌ است اعتماد مخاطبین بی شماری شامل کافه‌ها و مصرف‌کنندگان خانگی را جلب نماید و در راستای رسالت خود فروشگاهی اینترنتی تخصصی با برند COFFEE20 را راه اندازی کند.

سرای قهوه رویال با راه اندازی فروشگاه اینترنتی قهوه کافی بیست(COFFEE20) مفتخر است انواع قهوه تازه و فرآوری شده از معتبرترین و بهترین برندها را به صورت آنلاین و سریع در اختیار همکاران و عموم علاقه مندان به قهوه قرار دهد. فروشگاه اینترنتی قهوه کافی بیست از دو بخش فروشگاه اینترنتی و مجله تخصصی قهوه تشکیل شده است. فروشگاه اینترنتی،  شامل گستره ای از کالاهای مرتبط با صنعت قهوه از جمله: انواع دانه قهوه فرآوری شده از بهترین برندها، انواع اسپرسوساز، قهوه ساز، قهوه ساز‌‌‌های نسل سوم، لوازم باریستا، تجهیزات آشپزخانه و آسیاب قهوه و… تشکیل شده است. مجله تخصصی قهوه شامل سه بخش آموزش، دانستنی‌ها و اخبار قهوه با هدف بالابردن سطح آگاهی تمامی‌علاقه مندان به صنعت قهوه ایجاد شده است.

  • فروش انواع برندهای داخلی و خارجی از بروزترین تولیدات قهوه
  • فروش انواع وسایل و تجهیزات تهیه قهوه در منزل، کافی‌شاپ‌ها
  • تأسیس و ایجاد پیج انیستاگرام، کانال تلگرام و سایت جامع جهت اطلاع رسانی از آخرین محصولات مورد فروش و آموزش تهیه انواع قهوه و سایر اطلاعات علمی‌و تجهیزات مرتبط با آن.